Studio


Lokalizacja: Warszawa, Mokotów
Kategoria: mieszkanie
Powierzchnia użytkowa: 35 m2

Projekt: 2005
Realizacja: 2005-2011
Opis: 

 

Projekt kawalerki, która ma spełniać wiele funkcji. Mieszkanie dla dwóch osób, inspirujące miejsce, miejsce do realizacji pasji swoich mieszkańców: fotografia, malowanie, granie na gitarze basowej, film – wszystko to w jednym z najwyższych budynków mieszkalnych na Mokotowie, z widokiem na panoramę Warszawy.
Wchodząc do mieszkania wzrok biegnie wzdłuż najdłuższej ściany w mieszkaniu – zaczynającej się od wejścia w hallu, a kończącej na panoramicznym oknie w salonie. Cała ta ściana została pomalowana na czerwono i stanowi tło dla prezentowanych prac Pani domu. Idąc korytarzem mijamy łazienkę – całą białą z akcentem czerwieni. Kuchnia podobnie – biel i akcent czerwieni – prosta i możliwie najbardziej funkcjonalna.
W salonie vis-à-vis czerwonej ściany pojawiają się czerwone półki na książki i projektor do wyświetlania filmów. Na środku stoi wielofunkcyjny bufet, mieszczący barek, piec do gitary, subwoofer kina domowego, miejsce na płyty Cd, na gazety oraz parę dodatkowych szuflad.
Cały pokój nakierowany jest na ogromne okno dodatkowo odbijające się w lustrzanych drzwiach szafy.  

AT3 Studio                         AL. 3-maja 5 lok.60                        00-401 Warszawa                        +48 602 737 946                     email:info@at3studio.pl